:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C silne opady deszczu

Stilon Gorzów - Pniówek Pawłowice Śląskie 14.04.2018r., godz. 16

Kiedy: 2018-04-14 , godzina: 16:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Stilon Gorzów - Pniówek Pawłowice Śląskie 14.04.2018r., godz. 16

23. kolejka III ligi gr. III 2017/2018

Piłka nożna - 23. kolejka III ligi gr. III: Stilon Gorzów - Pniówek Pawłowice Śląskie 14.04.2018r., godz. 16, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie

 

W poprzedniej kolejce doszło wreszcie do przełamania podopiecznych Adama Gołubowskiego. Po trzech porażkach w rundzie wiosennej udało się odnieść dość nieoczekiwane zwycięstwo w Zabrzu z rezerwami z ekstraklasowego Górnika (2:1). To dało gorzowianom awans na ósme miejsce. Nie zmienia to jednak faktu, że marzenia o awansie trzeba już odłożyć na kolejny sezon. Teraz trzeba walczyć o spokojne utrzymanie. Ostatnia wygrana mocno do tego przybliżyła. Teraz poprzeczka zdaje się być zdecydowanie niżej. Drużyna Pniówka zajmuje bowiem czternaste miejsce, czyli zaledwie dwie lokaty od strefy spadkowej. Ich dotychczasowe wyniki w rundzie wiosennej nie napawają optymizmem. W pięciu spotkaniach zgarnęli tylko dwa punkty, remisując 0:0 z Gwarkiem Tarnowskie Góry i 1:1 z Unią Turza Śląska. Poza tym przegrali 1:2 z Zagłębiem II Lubin, 0:2 ze Ślęzą Wrocław i 0:2 z Piastem Żmigród. Stilon może więc być stawiany w roli faworyta, choć w takich ocenach trzeba być ostrożnym. Jednak przed własną publicznością "niebiesko-biali" nie będą chcieli ponownie zawieść.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iii liga, stilon gorzów, pniówek pawłowice Śląskie - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, - więcej informacji