:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Stilon Gorzów - Piast Żmigród 11.08.2018r., godz. 17

Kiedy: 2018-08-11 , godzina: 17:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Stilon Gorzów - Piast Żmigród 11.08.2018r., godz. 17

2. kolejka III ligi gr. III 2018/2019

Piłka nożna - 2. kolejka III ligi gr. III: Stilon Gorzów - Piast Żmigród 11.08.2018r., godz. 17, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie

 

Derbowe starcie na inaugurację zakończyło się remisem. Mający ogromne problemy przed sezonem "niebiesko-biali" pozytywnie więc weszli w rozgrywki, ale to w najbliższą sobotę przejdą dużo bardziej wymagający test. Zagrają bowiem z ekipą, która na tym szczeblu utrzymuje się już od pewnego czasu, dokładnie już szósty sezon. Piast Żmigród w swoim pierwszy pojedynku także podzielił się punktami, remisując 1:1 ze spadkowiczem, MKS-em Kluczbork u siebie. Biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie aspekt sportowy, to notowania żmigrodzian stoją wyżej, bowiem grali ze spadkowiczem z II ligi, a nie beniaminkiem. Wszystko zweryfikuje jednak boisko. Piłkarze Kamila Michniewicza są niezwykle zmotywowani i po dotychczasowych kłopotach, które długo się jeszcze będą ciągnęły za klubem, chcą pokazać się z jak najlepszej strony. W weekend przekonamy się, na ile wystarczy tej determinacji, jak i umiejętności piłkarskich w większości młodego zespołu.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iii liga, stilon gorzów, piast Żmigród - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, - więcej informacji