:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Stilon Gorzów - Piast Gorzów-Karnin 22.04.2017r., godz. 16

Kiedy: 2017-04-22 , godzina: 16:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Stilon Gorzów - Piast Gorzów-Karnin 22.04.2017r., godz. 16

23. kolejka IV ligi lubuskiej 2016/2017

Piłka nożna - 23. kolejka IV ligi lubuskiej: Stilon Gorzów - Piast Gorzów-Karnin 22.04.2017r., godz. 16, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie

 

W sobotę czeka nas niemały szlagier, bowiem w derbach powiatu zmierzy się Stilon i Piast. Murowanym faworytem są oczywiście "niebiesko-biali", którzy pewnie zmierzają po awans do III ligi, a także trzeci z rzędu Lubuski Puchar Polski. W ćwierćfinale rozbili 7:1 Meprozet Stare Kurowo. W rozgrywkach ligowych również odsyłają kolejnych rywali z bagażem bramek. Malkontenci mogą narzekać, że ekipa z Olimpijskiej zaczęła ostatnio tracić gole. Najważniejsze jednak, że strzela ich zdecydowanie więcej od przeciwników. Historia pokazuje jednak, że "czerwono-czarnych" nie można lekceważyć, nawet jeśli przyjeżdżają na pożarcie. Jesienią u siebie także byli skazywani na porażkę i doznali jej. Dziwiły jednak rozmiary, bo podopieczni Adama Gołubowskiego tylko raz trafili do siatki. W poprzednim sezonie, jeszcze w III lidze, zaskoczenie było jeszcze większe, bowiem Stilon poległ w Karninie aż 0:4, a u siebie zremisował 1:1. Teraz ekipa prowadzona przez Mariusza Niewiadomskiego wydaje się być dużo bardziej rozbita, głównie w defensywie. W ataku potrafią jednak ukąsić za sprawą Bartłomieja Szamotulskiego. Jeśli jednak on zostanie odłączony od podań, to trudno będzie znaleźć zastępstwo. Z kolei w zespole gospodarzy sobotniego starcia trafić do siatki może każdy, co gracze pokazywali na przełomie całych rozgrywek. Taktycznie są także bardziej poukładani. Po raz kolejny więc każdy inny wynik niż zwycięstwo Stilonu Gorzów, zostanie przyjęte jako ogromna sensacja.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iv liga, stilon gorzów, piast gorzów-karnin, derby - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się