:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Stilon Gorzów - Odra Bytom Odrzański 20.05.2017r., godz. 17

Kiedy: 2017-05-20 , godzina: 17:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Stilon Gorzów - Odra Bytom Odrzański 20.05.2017r., godz. 17

29. kolejka IV ligi lubuskiej 2016/2017

Piłka nożna - 29. kolejka IV ligi lubuskiej: Stilon Gorzów - Odra Bytom Odrzański 20.05.2017r., godz. 17, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie

 

Powtarzamy to już jak mantrę: Stilon pewnie zmierza po awans do III ligi. W środę gorzowianie urządzili sobie trening strzelecki, dziesięciokrotnie pakując piłkę do siatki Meprozetu Stare Kurowo. Co więcej, nie stracili przy tym żadnego gola. Powróciła pewność siebie, skuteczność i absolutna dominacja. Niby wszystko dobrze, a jednak w klubie nie dzieje się najlepiej. Wysokie zwycięstwo miało bowiem miejsce bez udziału trenera Adama Gołubowskiego, a przynajmniej bez niego na ławce. Z Olimpijskiej dochodzą sygnały o zaległościach wobec szkoleniowca. Oby problemy organizacyjne nie okazały się zbyt duże i nie doszło do pochopnych decyzji, bo może okazać się to brzemienne w skutkach. Z inną Odrą "niebiesko-biali" wygrali 4:1, choć wynik nie odzwierciedla problemów, jakie mieli piłkarze na boisku. O wszystkim zdecydowała końcówka. Z zespołem z Bytomia Odrzańskiego, który sąsiaduje z górzyczanami w tabeli, może, ale nie musi być podobnie. Ostatnie starcia są jednak udane dla tej ekipy, gdyż wygrali 3:1 z Meprozetem i 4:2 z Lubuszaninem w Drezdenku. Potencjał gorzowskiej drużyny jest jednak ogromny i nie powinni mieć problemów w tym pojedynku.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iv liga, stilon gorzów, odra bytom odrzański - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się