:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Stilon Gorzów - Miedź II Legnica 16.06.2018r., godz. 18

Kiedy: 2018-06-16 , godzina: 18:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Stilon Gorzów - Miedź II Legnica 16.06.2018r., godz. 18

34. kolejka III ligi gr. III 2017/2018

Piłka nożna - 34. kolejka III ligi gr. III: Stilon Gorzów - Miedź II Legnica 16.06.2018r., godz. 18, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie

 

To zdecydowanie najciekawsze spotkanie gorzowskich piłkarzy. Problemy organizacyjne, które pociągnęły za sobą także te sportowe sprawiły, że "niebiesko-biali" do samego końca muszą drżeć o to, czy w przyszłym sezonie będzie im dane rozgrywać derby miasta z Wartą na poziomie III ligi. Sytuacja jest bardzo zła, w klubie narastają problemy, z czego największy to brak pieniędzy. O tych sprawach szerzej pisaliśmy w środę. Skupmy się na samym aspekcie sportowym, bowiem podobne podejście prezentować chcą gracze i trener Kamil Michniewicz. - Musimy na boisku zrobić wszystko, co jest w naszej mocy, a jestem przekonany, że jeżeli ten zespół da z siebie wszystko i będzie walczył do upadłego, to jedno będzie wynikało z drugiego. Będą punkty i to upragnione utrzymanie. Czasu było mało, ale na tyle zdążyliśmy się poznać, że zauważyłem w tym zespole naprawdę duży potencjał. To nie są zawodnicy przypadkowi. Od tego musimy zacząć. To, że był kryzys w drużynie, to jest normalne. Zdarza się, że coś się zacina. Dla nas najważniejsze było teraz, żeby od tego wszystkiego się odciąć, na ostatni okres oczyścić głowy i spróbować wyjść na boisko z wolą zwycięstwa, nie mając z tyłu głowy tego, co jest za nami. Połowicznie udało nam się to w Bielsku. Przez długi moment mieliśmy upragnione utrzymanie, ale niestety ostatnia akcja spotkania zadecydowała o tym, że dalej musimy walczyć. To pierwszy taki raz dla mnie. Wierzę, że sobie z tym poradzimy i w sobotę te problemy zejdą na drugi plan, a my będziemy mogli cieszyć się z utrzymania. Wiemy, na co nas stać, ja wiem, na co stać drużynę. Wierzę w tych chłopaków, którzy tu zostali, że oni swoją postawą zagwarantują nam punkty i utrzymanie - mówił szkoleniowiec. Z Miedzią Stilon sąsiaduje w tabeli, mając dokładnie taką samą liczbę punktów. Zaledwie dwa "oczka" dzielą gorzowian od strefy spadkowej. Ten mecz trzeba po prostu wygrać. Legniczanie u siebie wygrali 2:1 i chyba nikt się nie obrazi jeśli taki wynik padnie przy Olimpijskiej, oczywiście dla gospodarzy.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iii liga, stilon gorzów, miedź ii legnica, kamil michniewicz - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, - więcej informacji