:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C rozproszone chmury

Stilon Gorzów - Gwarek Tarnowskie Góry 28.04.2018r., godz. 16

Kiedy: 2018-04-28 , godzina: 16:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Stilon Gorzów - Gwarek Tarnowskie Góry 28.04.2018r., godz. 16

25. kolejka III ligi gr. III 2017/2018

Piłka nożna - 25. kolejka III ligi gr. III: Stilon Gorzów - Gwarek Tarnowskie Góry 28.04.2018r., godz. 16, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie

 

Po trzech wygranych z rzędu chyba można już mówić o przełomie i wejściu "niebiesko-białych" na dobre tory. Szczególnie cieszy ostatni derbowy triumf na wyjeździe z Falubazem Zielona Góra (3:1). Podopieczni Adama Gołubowskiego z każdym spotkaniem wydają się grać coraz lepiej, chociaż zdarzają im się braku w skuteczności i słabsze momenty. Teraz jest to już jednak rzadkość. Najbliższa sobota będzie jednak prawdziwym testem, bowiem zielonogórzanie to przedostatnia drużyna ligi, a Gwarek to ekipa będąca w zupełnie odwrotnej sytuacji, a więc wicelider rozgrywek, który na wiosnę nie doznał porażki. Punkty stracili jedynie przez bezbramkowe remisy z Piastem Żmigród i Pniówkiem Pawłowice Śląskie. W pozostałych czterech meczach okazywali się lepsi od rywali. Do sporej niespodzianki doszło jednak w środę. W Pucharze Polski Śląskiego ZPN przegrali bowiem 0:5 z grającym w IV lidze GKS-em Radziechowy-Wieprz. Czy to było zamierzone? Grano rezerwami? Tego nie wiemy. Mogło to jednak podrażnić ambicję i dodatkowo wzmocnić zespół przed starciem z renomowanym przecież Stilonem, co samo w sobie jest motywujące. Zapowiada się interesujący pojedynek.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iii liga, stilon gorzów, gwarek tarnowskie góry - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, - więcej informacji