:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Stal Gorzów - OKPR Warmia Energa Olsztyn 13.10.2018r., godz. 16

Kiedy: 2018-10-13 , godzina: 16:00 | Gdzie: Hala ZS nr 20, ul. Szarych Szeregów 7

Stal Gorzów - OKPR Warmia Energa Olsztyn 13.10.2018r., godz. 16

4. kolejka I ligi gr. A 2018/2019

Piłka ręczna - 4. kolejka I ligi gr. A: Stal Gorzów - OKPR Warmia Energa Olsztyn 13.10.2018r., godz. 16, hala Zespołu Szkół nr 20 przy ul. Szarych Szeregów 7 w Gorzowie

 

Sportowe emocje w najbliższy weekend rozpoczniemy od pierwszego w tym sezonie domowego meczu szczypiornistów. Początek rozgrywek nie jest dla nich udany. Podopiecznym Dariusza Molskiego brakuje skupienia i konsekwencji w grze, przez co przegrali już dwa wygrane spotkania. Po słabszych końcówkach zostali pokonani w Sierpcu i Wągrowcu. Zwyciężyć udało się natomiast Ciechanowie podczas drugiej kolejki. Trzeba pamiętać, że "żółto-niebiescy" grają cały czas bez Aleksandra Kryszenia. Mocy w ofensywie im jednak nie brakuje, bowiem znakomicie radzi sobie drugie skrzydło w osobie Mateusza Stupińskiego. Gorzowianie przy zdobywaniu bramek mogą też liczyć na Adriana Chełmińskiego i Adriana Turkowskiego. Brakuje natomiast celnych rzutów z koła. Olsztynianie radzą sobie jednak podobnie, choć zaczęli od bardzo pewnego triumfu nad Meble Wójcik Elbląg (32:24). Potem jednak przegrali u siebie 24:30 z liderem z SMS-u ZPRP Gdańsk, a przed niespełna tygodniem ulegli Jurandowi w Ciechanowie 22:24. Gdyby sugerować się suchym wynikiem ich ostatniego pojedynku, to wyżej powinny stać notowania Stali. To jednak tylko matematyka.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka ręczna, stal gorzów, i liga, okpr warmia energa olsztyn - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka ręczna, - więcej informacji