:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Spotkanie z zawodnikami Stali Gorzów

Spotkanie z zawodnikami Stali Gorzów

To była nie lada gratka dla pracowników i pacjentów Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Dziś odwiedzili nas zawodnicy sekcji żużlowej Klubu Sportowego Stal Gorzów. Podczas spotkania można było im zadać dowolne pytanie, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami i otrzymać autograf. Z tych możliwości skorzystało kilkadziesiąt osób.

Prosto po badaniach wydolnościowych szpital odwiedzili zawodnicy: Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak oraz trener żużlowej drużyny Stanisław Chomski. Mieli ze sobą puchar i brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu w sezonie 2017. Uczestnicy spotkania pytali Bartosza Zmarzlika m.in. o plany na najbliższy sezon i sposób przygotowań do niego, a Szymona Woźniaka, który rozpoczyna dopiero swoją żużlową przygodę w Stali Gorzów, o atmosferę w klubie i jego samopoczucie w nowym miejscu. Największą atrakcją okazała się jednak możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z zawodnikami.

szpital gorzów, sport, dzieci, spotkanie, stal gorzów, pomoc - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Szpitale - Zdrowie , - więcej informacji