:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Ptasia grypa - Lubuscy rolnicy mogą już składać wnioski

Bezpieczeństwo, Ptasia grypa Lubuscy rolnicy mogą składać wnioski - zdjęcie, fotografia

Lubuscy rolnicy mogą już składać wnioski o specjalne dopłaty, które pomogą im poradzić sobie z negatywnymi skutkami epidemii ptasiej grypy w naszym regionie.

Chodzi o hodowców mających gospodarstwa w promieniu 10 km od ogniska występowania wirusa. Każdy z nich może liczyć na wsparcie w wysokości o 4 do 25 zł do sztuki.

- Wystarczy tylko złożyć odpowiedni wniosek - mówi Krzysztof Nowakowski, zastępca dyrektora lubuskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zdaniem Krzysztofa Nowakowskiego skala pomocy udzielonej w tym zakresie lubuskim rolnikom może być bardzo duża. W naszym regionie wykryto bowiem do tej pory najwięcej ognisk ptasiej grypy.

Wnioski o finansowe wsparcie w walce ze skutkami ptasiej grypy można składać do końca lutego w powiatowych biurach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej: www.arimr.gov.pl

Ptasia grypa - Lubuscy rolnicy mogą już składać wnioski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się