:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C słabe opady deszczu

Powołana została komisja konkursowa do wyboru dyrektorów

Prezydent miasta, Powołana została komisja konkursowa wyboru dyrektorów - zdjęcie, fotografia

W tym tygodniu rozpocznie prace komisja konkursowa, która ma wybrać nowego szefa Miejskiego Centrum Kultury. Komisja pracować będzie pod kierunkiem wiceprezydenta Radosława Sujaka, a w jej skład wejdą: Violetta Panasiuk-Strzyżewska – doradca prezydenta do spraw personalnych, Ewa Hornik- dyr. wydziału kultury i sportu, Leszek Bończuk – członek zarządu Stowarzyszenia Twórców i Przyjaciół Kultury Cygańskiej, Czesław Ganda - prezes RSTK, Rafał Stećków - przewodniczący komisji zakładowej Solidarność działającej w MCK i członek związku Tomasz Chwalisz.
Konkurs odbędzie się w dwóch etapach.

W czwartek od godziny 8.30 komisja konkursowa otworzy oferty i przeanalizuje dokumenty kandydatów pod względem formalnym i merytorycznym. Zapozna się też z ich pomysłami na funkcjonowanie Miejskiego Centrum Kultury na okres 5 lat.
W środę (8 lutego) od godziny 12.30 w sali 201 Urzędu Miasta odbędą się rozmowy kwalifikacyjne z zaproszonymi kandydatami.
Wymagania, jakie przed nimi postawiono to m.in.nieposzlakowana opinia;znajomość zagadnień i umiejętności w zakresie pozyskiwania i korzystania z zewnętrznych środków finansowych.

Przypomnijmy, do konkursu na stanowisko dyrektora Miejskiego Centrum Kultury przystąpiły cztery osoby: Hanna Błauciak (Gorzów), Szymon Pietrasiewicz (Lublin), Wioletta Przyjazna (Barlinek), Władysław Ryl (Gorzów).

Powołana została komisja konkursowa do wyboru dyrektorów komentarze opinie

  • - niezalogowany 2017-02-04 08:34:12

    gragitarka wyborne autorytety w dziedzinie kultury, szczególnie v-ce prezydent od disco-polo i hip-hopu

Dodajesz jako: Zaloguj się