:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Poszukiwany europejskim ujęty przez policję w Drezdenku

Komunikaty policji, Poszukiwany europejskim ujęty przez policję Drezdenku - zdjęcie, fotografia

Dwóch mężczyzn, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, trafiło w ręce policjantów ze Strzelec Krajeńskich oraz Drezdenka. 30-latek poszukiwany europejskim nakazem aresztowania oraz 40-latek poszukiwany listem gończym wpadli w wyniku skutecznych działań Policji.
Strzelecko-drezdeneccy policjanci nie zwalniają tempa w zatrzymywaniu osób poszukiwanych. Po skutecznych zatrzymaniach trzech osób poszukiwanych (16 listopada), kolejnych dwóch mężczyzn, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, trafiło w ręce mundurowych. Pierwszy z poszukiwanych wpadł w środę (23 listopada) w Drezdenku. Udana akcja miejscowych kryminalnych zakończyła się zatrzymaniem 30-letniego mieszkańca gminy Drezdenko, poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania. Mężczyzna ścigany był za, dokonywane na terenie Niemiec, kradzieże części samochodowych o łącznej wartości około stu tysięcy euro. Za popełniane przestępstwa grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.Kolejny poszukiwany mężczyzna zatrzymany został w czwartek (24 listopada) w Strzelcach Krajeńskich. Miejscowi dzielnicowi, dzięki zebranym informacjom, ustalili miejsce ukrywania się 40-letniego mieszkańca gminy Strzelce Krajeńskie, poszukiwanego listem gończym. Według informacji, miał on ukrywać się u swojej znajomej. Dzielnicowi sprawdzili ustalony adres, pod którym zatrzymali 40-latka. Mężczyzna poszukiwany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości trafił do więzienia na 10 miesięcy. Skuteczne działania strzelecko-drezdeneckich policjantów doprowadziły do zatrzymania kolejnych osób, które unikały kary za wcześniejsze łamanie prawa. Dzięki pracy mundurowych poniosą oni konsekwencje swojego postępowania.

Poszukiwany europejskim ujęty przez policję w Drezdenku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Komunikaty policji, - więcej informacji