:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Poszukiwacze Grupa Zachód

Poszukiwacze Grupa Zachód

W najmniej oczekiwanym miejscu możemy znaleźć niezwykłe skarby - od jednogroszówek i deskorolki, poprzez naboje AKA 47 aż po… śmietniki i wózki sklepowe. Nie ogranicza ich ląd - szukają w ziemi, ale i w wodzie, bo jak pokazuje doświadczenie, ciekawe znaleziska nie potrzebują wyjątkowego otoczenia.

Poszukiwacze Grupa Zachód to zespół pasjonatów, którzy eksplorują teren nie tylko Gorzowa Wielkopolskiego, ale i całego kraju. W poszukiwaniu wszelkich, metalowych przedmiotów, potrafią zbadać niezmierzony obszar. Podczas swoich wypraw, chodząc z wykrywaczem metalu, poznają historię regionu. Kłodawkę przeczesywali centymetr po centymetrze, przy użyciu magnesów neodymowych i znaleźli dużo ciekawych rzeczy. Pasjonaci sprawiają także, że świat wokół nas staje się czystszy - pośród wielu skarbów jest jeszcze więcej śmieci. Dzięki ich pasji mam możliwość poznać niesamowite ciekawostki kryjące się w wodzie i na lądzie. W takim oto skrócie prezentujemy, czym zajmują się pasjonaci i eksploratorzy Poszukiwacze Grupa Zachód.

Prezentujemy Wam galerię z ich wiosennych wypraw.

 

poszukiwacze grupa zachód, pasjonaci gorzów, ciekawostki, eksploracja gorzów, historia gorzów, pasja gorzów, kłodawka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się