:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C umiarkowane opady deszczu

Policjanci zatrzymali zboczeńca, który napastował nastoletniego chłopca

Komunikaty policji, Policjanci zatrzymali zboczeńca który napastował nastoletniego chłopca - zdjęcie, fotografia

Gorzowscy policjanci zatrzymali zboczeńca, który napastował nastoletniego chłopca. Wszystko działo się w minionym tygodniu w podgorzowskim lesie. Jak potem zgłosili policji rodzice: trzech jadących rowerami nastolatków zatrzymał dorosły mężczyzna. Próbował dotykać jednego z chłopców w okolice narządów płciowych. Nastolatkom udało się odjechać, jednak napastnik dogonił jednego z nich i wtedy zaczął go dotykać w intymne miejsca.. Ostatecznie chłopcu udało się uciec. W ciągu kilku dni od zgłoszenia mundurowi ustalili i zatrzymali 30-letniego sprawcę napastowania. Usłyszał już zarzuty za które grozi mu do 12 lat więzienia. Trafił też do aresztu na 3 miesiące.

Przy okazji przeszukania mieszkania 30-latka, mundurowi natrafili na setki rzeczy – odzież, kosmetyki, alkohol, środki czystości, prawdopodobnie pochodzące z kradzieży. Mężczyzna pracował jako operator monitoringu w jednym z gorzowskich hipermarketów. Dobra, które zgromadził w mieszkaniu, mogą być warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. 30-latek prawdopodobnie niebawem usłyszy zarzuty związane z kradzieżą.

Policjanci zatrzymali zboczeńca, który napastował nastoletniego chłopca komentarze opinie

  • - niezalogowany 2016-07-11 17:17:08

    maxxx Podobno to Waldemar K. ?

Dodajesz jako: Zaloguj się