:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C umiarkowane opady deszczu

Policjanci zabezpieczyli sadzonki konopi indyjskich w Starym Kurowie

Komunikaty policji, Policjanci zabezpieczyli sadzonki konopi indyjskich Starym Kurowie - zdjęcie, fotografia

Kilkanaście zabezpieczonych około dwumetrowych sadzonek oraz wysuszone już liście konopi indyjskich, to efekt pracy strzeleckich kryminalnych. Domową plantację narkotyków śledczy zabezpieczyli w jednym z domów w Starym Kurowie. Dzięki ich pracy na rynek nie trafi nawet kilkaset porcji narkotyków, a podejrzany w tej sprawie odpowie przed sądem.

Strzeleccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej natrafili na trop młodego mężczyzny, który w jednym z domów w Starym Kurowie mógł hodować sadzonki konopi indyjskich. Podejrzenia okazały się słuszne. Ilość i wielkość sadzonek przeszła jednak domysły stróżów prawa, którzy po przeszukaniu domu znaleźli w łazience 14 sadzonek konopi indyjskich. Każda z roślin o wysokości niemal dwóch metrów rosła w doniczkach w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, którego ściany pokryte były folią termiczną i oświetlone lampami o dużej mocy. Z wyhodowanych w ten sposób roślin można było przygotować nawet kilkaset porcji narkotyków. W łazience i pomieszczeniu obok kryminalni znaleźli również wysuszone liście konopi przygotowane do porcjowania. Wszystkie rośliny i susz zostały zabezpieczone przez policjantów. Tego samego dnia, podejrzewany o związek z tą sprawą 18-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzień później przyznał się do stawianych zarzutów. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Policjanci zabezpieczyli sadzonki konopi indyjskich w Starym Kurowie komentarze opinie

  • - niezalogowany 2015-11-28 17:09:30

    r.W statnio czesto sie słyszy ze lecznio działaja niektore zioła np marichuana na nowotwory ale dokładnie nie wiadomo bo nikt nie prowadzi badan a dlaczego? bo takiej substancji pochodzenia naturalnego nie mozna opatentować,dlatego roznego rodzaju lobbysci w telewizorach wmawiaja nam ze narkomania ze strasznie szkodliwa ale jezeli mozna uratowac jednego rakowca to trzeba to zalegalizowac

  • - niezalogowany 2015-09-30 16:03:05

    Pale Niesamowity sukces, na pewno uratowali wielu narkomaną życie i 18 latkowi zniszczyli. Brawo

Dodajesz jako: Zaloguj się