:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C lekkie zachmurzenie

Policjanci z drogówki zabezpieczyli blisko 3,5 kg narkotyków

Komunikaty policji, Policjanci drogówki zabezpieczyli blisko narkotyków - zdjęcie, fotografia

Policjanci gorzowskiej drogówki zabezpieczyli 2,7 kg marihuany oraz 0,7 kg amfetaminy. Wszystko podczas rutynowej kontroli jednego z pojazdów w Nowinach Wielkich. Przyczyną zatrzymania były nieprawidłowo działające wycieraczki oraz uszkodzone światło „stop”. Podczas kontroli policjanci zauważyli nerwowe zachowanie kierującej. Jak się okazało 31 - latka wraz z pasażerem przewoziła narkotyki. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 6.700 działek handlowych narkotyków o czarnorynkowej wartości oscylującej w granicach 170 tysięcy złotych.

To jednak nie koniec kłopotów dwójki zatrzymanych. Policjanci podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili 29 podrobionych banknotów o nominale 50 złotych. To kolejny zarzut, który ciąży na parze rówieśników z Gorzowa, ale nie ostatni. Katalog bezprawnych zachowań uzupełnia przechowywanie cudzych dokumentów tożsamości. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury dlatego 31-latkowie najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Policjanci z drogówki zabezpieczyli blisko 3,5 kg narkotyków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się