:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C lekkie zachmurzenie

Policjanci kryminalni z Gorzowa zatrzymali trzy osoby podejrzewane o pobicie

Komunikaty policji, Policjanci kryminalni Gorzowa zatrzymali osoby podejrzewane pobicie - zdjęcie, fotografia

Gorzowscy policjanci kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Funkcjonariusze nad sprawą pracowali kilkanaście dni. Jej zwieńczeniem są zarzuty dla trzech mieszkańców Gorzowa.

Funkcjonariusze o zdarzeniu zostali poinformowani przez pokrzywdzonego 14 września 2016 roku. Po godzinie 4 rano 31-latek szedł ul. Pomorską do pracy. W pewnej chwili mężczyzna miał zwrócić uwagę grupie osób, która go zaczepiała. Kilka osób zaczęło biec w jego stronę. 31-latek uciekał, ale jeden z napastników dogonił go przy stacji paliw i przewrócił. Po chwili dołączyli kolejni agresorzy. Zaatakowanemu mieszkańcowi Gorzowa udało się wstać. Po kilku zadanych ciosach wyrwał się i uciekł. Na szczęście pokrzywdzony doznał tylko ogólnego urazu głowy.31-latek poinformował o zdarzeniu policjantów. Patrol, który przybył na miejsce rozpoczął poszukiwanie sprawców. We wskazanym miejscu nikogo jednak nie było. Sprawdzenie okolicy również nie przyniosło rezultatu. Do działania ruszyli gorzowscy kryminalni, którzy dysponowali monitoringiem i szczątkowymi informacjami. Ich praca doprowadziła do ustalenia trzech młodych mężczyzn. 17 października zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania. Dwóch 22-latków i 20-latek trafili do gorzowskiej komendy. Najmłodszy z nich był już w przeszłości karany za pobicie.

Kolejnego dnia funkcjonariusze przesłuchali podejrzanych. Gorzowianie usłyszeli zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim, do którego się przyznali. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni z Gorzowa zatrzymali trzy osoby podejrzewane o pobicie komentarze opinie

  • - niezalogowany 2016-10-20 23:19:19

    debb Brawo policja, do paki z leszczami, trzech na jednego, wielkie kozaki.

Dodajesz jako: Zaloguj się