:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Policja zabezpieczała paradę motocykli

Przejazd tysiąca motocyklistów - uczestników Przystanku Woodstock zabezpieczali policjanci i funkcjonariusze ITD. Kolumna wśród aplauzu i braw przejechała ulicami Kostrzyna i alejami pola woodstockowego.

Jedną z atrakcji dzisiejszego dnia była parada zmotoryzowanych uczestników tegorocznego Przystanku Woodstock. Brać motocyklowa wyjechała z Wioski Motocyklowej, aby przemierzyć ulice Kostrzyna i alejki okalające teren imprezy.

Przejazd pilotowany i zabezpieczany był przez kilkunastu policjantów i towarzyszących im funkcjonariuszy ITD. Cała widowiskowa parada trwała około godziny. W tym czasie grupa podziwiana była przez dziesiątki tysięcy osób, które tłumnie zgromadziły się na trasie przejazdu.

Pomimo dużej ilości uczestników parady obyło się bez poważniejszych utrudnień i kolizji. Wszyscy motocykliści bezpiecznie dotarli do celu. Bardzo sympatycznym gestem było wspólne wykonywanie zdjęć przez miłośników jednośladów oraz policjantów.

Na podstawie wypowiedzi jednych i drugich widać było od razu, że wszystkich ich łączy ta sama pasja, a przyjemność płynąca z jazdy na motocyklu przedkładają ponad wszystko.

Przystanek Woodstock jest kolejnym potwierdzeniem tego, że bezpieczna i kulturalna jazda jest możliwa, a przyjęte stereotypy bardzo łatwo można zmienić.

Policja zabezpieczała paradę motocykli komentarze opinie

  • - niezalogowany 2015-12-09 22:25:47

    ryszard warszawski szkoda ze tak czy szkoda ze nie? bo to nie jasne ,ja lubie Putina ,,prezydenta Putina

  • - niezalogowany 2015-04-13 00:36:45

    czarna a ja myslalam ze to odzew polskich motocyklistow na ruskich Putina ,szkoda

Dodajesz jako: Zaloguj się