:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Pierwsze komentarze wyników wyborczych

Wybory Samorządowe, Pierwsze komentarze wyników wyborczych - zdjęcie, fotografia

Znamy już wyniki wyborów samorządowych w Gorzowie na podstawie 94 % protokołów nadesłanych do Państwowej Komisji Wyborczej. W wyborach na prezydenta miasta zwyciężył Tadeusz Jędrzejczak. Obecny prezydent uzyskał 57,61 % poparcia. Taki wynik oznacza, że drugiej tury nie będzie.

Mirosław Rawa z PiS ocenia, że drugie miejsce PiS- u w wyborach prezydenckich to dobry wynik. Rawa nie ukrywa jednak, że liczył na zmiany.

Swój wynik wyborczy ocenia Artur Radziński. Kandydat niezależny twierdzi, że zdobyłby większe poparcie gorzowian, gdyby ze swoim programem dotarł do większej liczby mieszkańców.

- Wyraźnie zmęczony kandydat PLS, Hubert Beda uzyskał najniższy, bo zaledwie 1 % wynik. - Gratuluje zwycięstwa prezydentowi Jędrzejczakowi – mówi Beda.

Krystyna Sibińska kandydatka PO ocenia, że teraz najważniejsze jest przeprowadzenie jej kampanijnych pomysłów w nowej Radzie Miasta.

W Wyborach do Rady Miasta zwyciężyła Platforma Obywatelska z wynikiem 28,47 % głosów. Zbliżone wyniki mają PiS, SLD i Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Jędrzejczaka – po nieco ponad 20% głosów.

Pierwsze komentarze wyników wyborczych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wybory Samorządowe, - więcej informacji