:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Piast Gorzów-Karnin - Lubuszanin Drezdenko 3.06.2018r., godz. 13

Kiedy: 2018-06-03 , godzina: 13:00 | Gdzie: Stadion SOSiR, ul. Łagodzińska 26

Piast Gorzów-Karnin - Lubuszanin Drezdenko 3.06.2018r., godz. 13

28. kolejka IV ligi lubuskiej 2017/2018

Piłka nożna - 28. kolejka IV ligi lubuskiej: Piast Gorzów-Karnin - Lubuszanin Drezdenko 3.06.2018r., godz. 13, Stadion SOSiR przy ul. Łagodzińskiej 26 w Gorzowie (Karninie)

 

Trzy kolejki do końca i pięć punktów straty do przedostatniego miejsca, a aż szesnaście do czternastej lokaty. Piast jest i pozostanie "czerwoną latarnią" rozgrywek. Ze spadkiem pogodzono się już jakiś czas temu. Sezon trzeba po prostu dograć i wtedy zacznie się zastanawianie nad przyszłością. W końcu "czerwono-czarni" to poniekąd prywatny interes prezesa Jerzego Leśniewskiego. Czy będzie chciał się bawić w "okręgówce"? Dla młodych na pewno warto, by mieli zajęcie. Lubuszanin potrafił już przyjechać do Karnina i skarcić gospodarzy. Tak było w ubiegłym sezonie w 1/8 finału Lubuskiego Pucharu Polski, gdy zespół z Drezdenka wygrał 5:0. W obecnych rozgrywkach jeszcze poprawili ten rezultat, bowiem w rundzie jesiennej na własnym boisku rozbili gorzowian 7:0.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iv liga, piast gorzów-karnin, lubuszanin drezdenko - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, - więcej informacji