:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C słabe opady deszczu

Piast Gorzów-Karnin - Steinpol-Ilanka Rzepin 10.03.2018r., godz. 15

Kiedy: 2018-03-10 , godzina: 15:00 | Gdzie: Stadion SOSiR, ul. Łagodzińska 26

Piast Gorzów-Karnin - Steinpol-Ilanka Rzepin 10.03.2018r., godz. 15

16. kolejka IV ligi lubuskiej 2017/2018

Piłka nożna - 16. kolejka IV ligi lubuskiej: Piast Gorzów-Karnin - Steinpol-Ilanka Rzepin 10.03.2018r., godz. 15, Stadion SOSiR przy ul. Łagodzińskiej 26 w Gorzowie (Karninie)

 

Drużyna Jerzego Leśniewskiego miała dość szczęścia, by zgodnie z terminarzem rozegrać pierwszą kolejkę rundy wiosennej. Ta sztuka nie udała się ani III-ligowemu Stilonowi, którego spotkanie z Rekordem w Bielsku-Białej przełożono na 4 kwietnia, ani też IV-ligowej Warcie, której wyjazdowy pojedynek z Pogonią Świebodzin ma odbyć się 1 maja. Również w późniejszym terminie Warciarze kontynuować będą zmagania w Lubuskim Pucharze Polski. Pierwotnie zaplanowane na 3 marca starcie KP Piastem Iłowa rozegrają 4 kwietnia. Piast natomiast zdołał przygotować swoje boisko, wobec czego ostatni zespół ligi podejmie czwartą ekipę po rundzie jesiennej. Wartę Gorzów dogonić będzie już piekielnie trudno, ale pozostałe miejsca na podium są wciąż do rozdysponowania i Ilanka z pewnością chciałaby powtórzyć to, co było ze Stilonem sezon wcześniej, czyli trzymać się blisko lidera. To właśnie rzepinianie będą zdecydowanym faworytem sobotniego meczu, choć "czerwono-czarni" dokonali pewnych wzmocnień. Z Olimpijskiej na wypożyczenie do Karnina przeszli bowiem powracający po urazie Daniel Mrozek oraz Adrian Nowak. Z pewnością wniosą oni trochę więcej doświadczenia do młodej drużyny.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iv liga, piast gorzów-karnin, steinpol-ilanka rzepin - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, - więcej informacji