:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Park Wiosny Ludów

, Wiosny Ludów - zdjęcie, fotografia

fot. Google Maps

Wczoraj przeczytałam w eGorzów artykuł o kandydaturze Bulwaru Nadwarcińskiego do 7 cudów Polski, na który można głosować na stronie National Geografic. Przy okazji zachęcam wszystkich do oddania głosu, bo jest na 2 miejscu o ile się coś w międzyczasie nie zmieniło.

W Gorzowie jest też wiele innych ciekawych miejsc jak np. Park Wiosny Ludów.  Osobiście bardzo lubię go odwiedzać. Usiąść podumać chwilę nad sensem życia itp. Niestety nie mam żadnych fajnych fotek stamtąd, ale jak pogoda i czas dopiszę, postaram się trochę popstrykać i wrzucić.

Ogólnie jest bardzo dużo pięknych miejsc, które chciałbym Wam pokazać. Może macie też jakieś sugestie. Dajcie znać w komenatrzac, które miejsca w Gorzowiem Wam się podobają i są godne uwagi. Oczywiście nie chodzi mi o kluby i bary, tylko raczej ładne miejsca pod względem krajobrazowym lub historyczne.

Jest to już, a może dopiero mój drugi wpis na blogu o Gorozwie, w pierwszym chciałem przybliżyć Wam nieco moją skromną osobę. Nie znam jeszcze społeczności blogowej tego portalu, ale widzę, że nie za dużo się dzieje. Zachęcam Was zatem do komentowania i wyrażania własnych opinii. Proponuję jakąś dyskusję o sympatycznych miejscach w Gorzowie. Jak już wspominałem ostatnio, poza fotografią interesuję się również finansami i czasem piszę opinie o produktach finansowych. Na przykład ostatnio napisałem opinie o BGŻOptima w antyhaczyku, tutaj. W BGŻ Optima zakładałem lokaty - a dokładniej lokatę bezkarną z kontem oszczędnościowym. Robiłem analizę na własne potrzeby, tego konta oszczędnościowego i lokaty bezkarnej, która jest d dla nowych klientów, dlatego postanowiłem się podzielić gdzieś swoją opinią, skoro już poświęciłem na to czas. Jeżeli by było tutaj zainteresowanie również takimi, rzeczami, to mogę także na tym blogu się podzielić swoimi opiniami i spostrzeżeniami, tylko dajcie znać w komentarzach, czy Was takie wpisy by interesowały. Jeżeli nie to ograniczę się tylko do tematów związanych z Gorzowem.

Park Wiosny Ludów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się