:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

"OTWIERAMY MUZEUM" - debata

"OTWIERAMY MUZEUM" - debata

Szanowni Państwo,

Jednym z ważniejszych celów projektu "Otwieramy Muzeum" jest otwarcie się na młodych. W związku z tym informujemy, że już 22 listopada 2017 roku o godz. 11:00 w Willi przy ul. Warszawskiej 35 odbędzie się otwarta debata dla licealistów z gorzowskich szkół, która będzie miała na celu zbadanie potrzeb i opinii młodzieży w zakresie oferty kulturalnej naszej instytucji. Pragniemy zainteresować swoją działalnością młodych ludzi i dowiedzieć się:

  • jak wyobrażają sobie ofertę kulturalną skierowaną do Ich grupy wiekowej? 
  • jakie są Ich oczekiwania i pomysły związane z merytoryczną działalnością Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim?

Ponadto dyrektor i pracownicy Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają również wszystkich pozostałych zainteresowanych przyszłością naszej instytucji na otwartą debatę pt.: "OTWIERAMY MUZEUM – tożsamość i przyszłość Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim" w dniu 29 listopada 2017 roku o godz. 18.00 w Willi przy ul. Warszawskiej 35. Debatę pragniemy skupić wokół następujących zagadnień:

  • jak dotychczasowa działalność Muzeum Lubuskiego lokuje się w świadomości odbiorców?
  • jakie miejsce zajmuje Muzeum Lubuskie na mapie kulturalnej miasta?
  • w jakim kierunku powinno podążać, aby zaspokoić oczekiwania odbiorców?
  • czy muzeum powinno mieć patrona?

Na te i wiele innych pytań staramy się szukać odpowiedzi poprzez aktywny dialog z otoczeniem.

Państwa opinie na temat obecnej i przyszłej roli Muzeum Lubuskiego w kształtowaniu życia kulturalnego w regionie są bezcenne. Chcielibyśmy, by stanowiły istotny materiał dla szeroko rozumianego rozwoju naszej instytucji.

Liczymy na Państwa obecność!

muzeum, debata, historia, decyzja, licealiści - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Historia, - więcej informacji