:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Otwarty pokaz filmu z gry Miejskiej "Gorzów to NASZA historia"!

Otwarty pokaz filmu z gry Miejskiej "Gorzów to NASZA historia"!

22.06.2018 r. o godz. 17:30 w Klubie "Jedynka" przy ul. Chrobrego 9 odbędzie się premierowy otwarty pokaz filmu z Gry Miejskiej „Gorzów to NASZA historia”. 25.05.2018 r. szesnastu uczniów ze szkół podstawowych w Gorzowie Wlkp. wzięło udział w Grze Miejskiej zorganizowanej przez Stowarzyszenie NOVUM. W ramach Gry uczestnicy wraz z dorosłym opiekunem starali się dotrzeć jak najszybciej do wyznaczonych punktów na terenie Gorzowa. Aby dotrzeć w wyznaczone obszary dzieci musiały rozwiązać zagadki i wykonać zadania. Wszystkie punkty dotyczyły historii naszego miasta. Film, na którego premierowy pokaz zaprasza Stowarzyszenie NOVUM powstał z materiałów, które uczniowie szkół nagrywali kamerami Go Pro biorąc udział w Grze na ulicach Gorzowa. Pokaz filmu potrwa około 30 minut. Po pokazie film będzie zostanie umieszczone w Internecie, m.in. na stronie Stowarzyszenia – www.stowarzyszenienovum.wordpress.com.

Projekt organizowany jest wspólnie przez Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM i Klub Kultury „Jedynka”.

Dzięki udziałowi w Grze Miejskiej dzieci poznały historię Gorzowa, zapoznały się z miejscami ciekawymi ze względów historycznych, jak również nauczyły się pracy w grupie i co najważniejsze w ciekawy, radosny i wartościowy sposób spędziły swój wolny czas.

Na pokaz filmu wstęp wolny.

Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.

gra miejska, gorzów to nasza historia, zabawa rozrywka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Szkoły - edukacja , - więcej informacji