:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Oficer dyżurny gorzowskiej policji - pokierował zdenerwowaną kobietę, której małe dziecko miało drga

Komunikaty policji, Oficer dyżurny gorzowskiej policji pokierował zdenerwowaną kobietę której małe dziecko miało - zdjęcie, fotografia

Profesjonalizm i zimna krew - tymi cechami wykazał się oficer dyżurny gorzowskiej policji. Przez telefon pokierował zdenerwowaną kobietę, której małe dziecko miało drgawki.

To zdarzenie z wczoraj. Mł. asp. Henryk Szajrych zebrał szybko podstawowe informacje, by w tym samym momencie - z drugiego telefonu - wezwać pogotowie. Matce nakazał monitorowanie oddechu dziecka i pilnowanie, by nie zasnęło. Dyżurny nie odłożył słuchawki, dopóki nie usłyszał, że przyjechało pogotowie. Sytuacja została opanowana, a policjant mówi skromnie, że zrobił, co do niego należy.

Przy okazji policja informuje, że dyżurny w jednostce codziennie odbiera setki połączeń. Mieszkańcy dzwonią z różnymi potrzebami, a część z nich w ogóle nie dotyczą działań policji. Niektórzy pytają gdzie zamówić lawetę czy gdzie w mieście jest najlepsza pizza .

Oficer dyżurny gorzowskiej policji - pokierował zdenerwowaną kobietę, której małe dziecko miało drga komentarze opinie

  • - niezalogowany 2016-10-28 18:56:51

    Irena Bardzo profesjonalnie a przy tym z dużą empatią.

Dodajesz jako: Zaloguj się