:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Nieznani sprawcy w nocy z niedzieli na poniedziałek ukradli trzy łodzie z gorzowskiej mariny

Komunikaty policji, Nieznani sprawcy niedzieli poniedziałek ukradli łodzie gorzowskiej mariny - zdjęcie, fotografia

Nieznani sprawcy w nocy z niedzieli na poniedziałek ukradli trzy łodzie z gorzowskiej mariny, następnie zabrali silniki i wyposażenie, zdewastowali ich wnętrza i porzucili łodzie dwadzieścia kilometrów od Gorzowa.

Właściciele dowiedzieli się o całym zajściu od policjantów z Bogdańca w poniedziałek rano. Straty nie zostały jeszcze oszacowane, ale już wiadomo, że będą sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych, ponieważ właściciele łodzi doposażali je przez lata.

Gorzowska policja prowadzi już śledztwo w tej sprawie. Jak się okazuje, jest ona rozwojowa, ponieważ do kolejnej kradzieży silnika z łodzi.

W całej sprawie zastanawiające są okoliczności kradzieży. W nocy z niedzieli na poniedziałek łodzie skradziono z terenu gorzowskiej mariny, która jest pilnowana przez dwóch ochroniarzy. Zapisy z monitoringu pokazują jednak, że złodzieje przez niemal godzinę swobodnie poruszali się po obiekcie, a szefostwo mariny o kradzieży dowiedziało się od pokrzywdzonych.

Nieznani sprawcy w nocy z niedzieli na poniedziałek ukradli trzy łodzie z gorzowskiej mariny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się