:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Minister rozwoju spotkał minister Elżbietą Rafalską

Ministerstwa RP, Minister rozwoju spotkał minister Elżbietą Rafalską - zdjęcie, fotografia

Minister rozwoju Mateusz Morawiecki rozpoczął dzisiejszą wizytę w Gorzowie Wielkopolskim od spotkania z minister Elżbietą Rafalską, wojewodą Władysławem Dajczakiem i przedstawicielami Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

- Chcę zapoznać się z problemami województwa lubuskiego – powiedział podczas spotkania z dziennikarzami wicepremier.

Wicepremier Mateusz Morawiecki podkreślił również, że wysoko ocenia potencjał gospodarczy naszego regionu.

- Dzięki takim wizytom mamy poczucie, że nasz region nie jest zapomniany - uważa minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

- Dzisiejsza wizyta wicepremiera jest elementem dialogu ze społeczeństwem - powiedział wojewoda lubuski Władysław Dajczak.

Wicepremier Mateusz Morawiecki złożył dziś kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Gorzowie, a następnie pojechał do gorzowskiej elektrociepłowni, gdzie zapoznał się z inwestycją budowy bloku gazowo-parowego. Około godziny 15:00 odbędzie się spotkanie z gorzowskimi przedsiębiorcami, podczas którego omówione zostaną szczegóły „Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”.

Minister rozwoju spotkał minister Elżbietą Rafalską komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ministerstwa RP, - więcej informacji