:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Minister Elżbieta Rafalska w wizytą w Gorzowie

Ministerstwa RP, Minister Elżbieta Rafalska wizytą Gorzowie - zdjęcie, fotografia

Koniec roku kalendarzowego oraz roku budżetowego to czas na podsumowanie działań na rzecz rodziny w województwie lubuskim.

W Gorzowie minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska przedstawiła informacje związane z realizacją resortowych programów ""Maluch"" i ""Rodzina 500 plus"" w naszym regionie. ""Maluch"" w skali kraju miał wartość 150 milionów złotych, z czego 4,7 miliona otrzymało województwo lubuskie. Ze wsparcia skorzystało kilka samorządów.

Lubuszanie chętnie korzystają ze sztandarowego programu Prawa i Sprawiedliwości ""Rodzina 500 plus"". Minister Elżbieta Rafalska podkreśla, że efekty wprowadzenia programu są widoczne, bo komfort życia lubuskich rodzin znacznie się poprawił.

- Realizacja programu ""Rodzina 500 plus"" przebiega w naszym województwie bez przeszkód - dodaje wojewoda lubuski Władysław Dajczak.

Na program ""Rodzina 500 plus"" wydano do tej pory w skali całego kraju 13 miliardów złotych, a program objął blisko 3 miliony 800 tysięcy dzieci. W przyszłym roku program ma kosztować 23 miliardy złotych.

Minister Elżbieta Rafalska w wizytą w Gorzowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ministerstwa RP, - więcej informacji