:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C słabe opady deszczu

Mimo iż do wyborów samorządowych zostało jeszcze kilka dni, to lubuska Platforma Obyw

Mimo iż do wyborów samorządowych zostało jeszcze kilka dni, to lubuska Platforma Obywatelska już dziś podsumowała swoją kampanię wyborczą.
Zdaniem Bożenny Bukiewicz, szefowej partii w regionie, kampania Platformy Obywatelskiej była bardzo aktywna. - Wystawiliśmy do wyborów bardzo wielu świetnie przygotowanych kandydatów - podkreśla Bukiewicz.

Zdaniem Waldemara Kotlarskiego, który odpowiadał za przebieg kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej w regionie, kandydaci PO na radnych skupili się przede wszystkim na bezpośrednich spotkaniach z wyborcami.

- Moim zdaniem była to bardzo spokojna kampania, w której staraliśmy się jak najlepiej zaprezentować naszych kandydatów - podkreśla Kotlarski.

Działacze Platformy Obywatelskiej zaznaczają, że dzisiejsze podsumowanie nie oznacza zakończenia kampanii wyborczej. - Będziemy walczyć do końca i w ciągu najbliszych dwóch dni pojawimy się niemal w każdym okręgu wyborczym w regionie - mówią lubuscy kandydaci PO.

Mimo iż do wyborów samorządowych zostało jeszcze kilka dni, to lubuska Platforma Obyw komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wybory Samorządowe, - więcej informacji