:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C lekkie zachmurzenie

""Matrymonialny"" oszust, który naciągnął kilka kobiet na kilkaset tysięcy złotych

Komunikaty policji,

""Matrymonialny"" oszust, który naciągnął kilka kobiet na kilkaset tysięcy złotych, wpadł w ręce gorzowskiej policji. 39-letni gorzowianin od kilku lat łowił w Internecie. Na portalach randkowych zakładał fikcyjne profile z fałszywymi danymi i fałszywymi zdjęciami. W ten sposób nawiązywał kontakty z kobietami z różnych zakątków Polski. Obiecywał im wspólną przyszłość. Kiedy znajomość się zacieśniała, mężczyzna tłumacząc się kłopotami osobistymi, prosił o pieniądze. Na początku o drobne sumy, a po czasie coraz większe.

W jego historię uwierzyło kilka kobiet. W jednym przypadku pokrzywdzona przekazała na konto 39-latka około 600 tys. złotych. Mężczyzna nigdy nie spotkał się z żadną ze swoich ofiar. Rozmawiał z nimi wyłącznie przez telefon i Internet. Za mężczyzną wystawiono kilka listów gończych. W końcu wpadł. Zatrzymano go w miniony poniedziałek. W mieszkaniu, w którym przebywał 39-latek, policjanci z Gorzowa zabezpieczyli biżuterię, telefony komórkowe, karty SIM i pendrive’y. Oszust trafił do aresztu. Niebawem usłyszy zarzuty dotyczące oszukanych kobiet.

""Matrymonialny"" oszust, który naciągnął kilka kobiet na kilkaset tysięcy złotych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się