:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Kulturalna gra wstępna czyli Project Cohen w Muzeum - koncert 14 lutego 2018r.

Kulturalna gra wstępna czyli Project Cohen w Muzeum - koncert 14 lutego 2018r.

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta wraz z grupą gorzowskich Artystów 5 Pora Roku serdecznie zapraszają na koncert pt. „Kulturalna gra wstępna, czyli Project Cohen w Muzeum”.

14 lutego 2018 r. o godz. 17:30

w Willi Zespołu Willowo-Ogrodowego

przy ul. Warszawskiej 35

Naszą propozycją jest kulturalne wprowadzenie Państwa w nastrój pełen miłości i pasji do sztuki w dniu, w którym to właśnie miłość gra pierwsze skrzypce. Wierzymy, że zabytkowe wnętrza muzeum i muzyka na najwyższym poziomie z pewnością skradną Państwa serca i duszę.

Jeżeli o nagrodach mowa – przygotowaliśmy konkurs dla publiczności, gdzie do wygrania będą niespodzianki od naszego partnera – Winnicy Pałac Mierzęcin oraz voucher na bezpłatną sesję zdjęciową w muzealnych wnętrzach, którą wykona artysta fotografik – Lech Dominik. Szczegóły konkursu zostaną podane w dniu koncertu.

5 Pora Roku to zespół artystów i przyjaciół – aktorów, muzyków, wokalistów. Grają recitale, koncerty, spektakle teatralne. Łączy ich pasja do sztuki, a sztuka daje im mnóstwo radości. Tą radością dzielą się z każdym, kto odwiedzi ich na występach. Grupę tworzą Cezary Żołyński, Mariusz Ambrożuk, Przemek Raminiak, Marek Popis oraz Sylwia Beech.

Bilety:

30 zł/ bilet pojedynczy

50 zł/ bilet podwójny

Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu:

- osobiście w Willi przy ulicy Warszawskiej 35

- telefonicznie pod numerem +48 95 732 28 43 wewn. 27.

- lub w wiadomości prywatnej na fb

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/343140019521332/

koncert gorzów, project cohen, muzyka gorzów, kultura gorzów, impreza gorzów - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty - Muzyka, - więcej informacji