:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Krytyczne słowa radnego o pomyśle deptaku na Sikorskiego

Radni , Krytyczne słowa radnego pomyśle deptaku Sikorskiego - zdjęcie, fotografia

- Deptak na Sikorskiego jest nam potrzebny jak psu piąta noga - tak obrazowo o planach miasta na zamykanie ruchu w centrum mówił Jerzy Synowiec.

Radny Nowoczesnego Gorzowa uważa, że planowany deptak będzie martwym miejscem, bo nie ma tam nic, co przyciągnęłoby ludzi. Jerzy Synowiec mówi, że najpierw należałoby ""ucywilizować"" to miejsce.

Jerzy Synowiec podaje jako przykład pracownię Natalii Ślizowskiej, której działalność jeden z pustych wcześniej lokali przy Chrobrego.

Jerzy Synowiec, który jest także członkiem Nowoczesnej, dodaje, że ugrupowanie jest już przygotowane do wyborów samorządowych. Ma wstępne listy kandydatów na radnych sejmiku i rady miasta oraz kandydata na prezydenta Gorzowa. Jerzy Synowiec nie podaje nazwiska, żeby - jak mówi - nie spalić kandydatury.

Krytyczne słowa radnego o pomyśle deptaku na Sikorskiego komentarze opinie

  • - niezalogowany 2017-01-30 18:25:15

    xx Nie no panowie kto tam będzie chodził? Ludzie w niedziele wracający z katedry

  • - niezalogowany 2017-01-29 20:48:21

    gorycz A ja właśnie wróciłem z koncertu w filharmonii - koncert Marka Napiórkowskiego - jazz. Może ktoś nie słyszał, ale w tej sali NIE DA SIĘ SŁUCHAĆ TAKIEJ MUZYKI. Dźwięk dudni jak w stodole, kompletnie nieczytelne granie. Czy ktoś mógłby wyjaśnić, jak to się stało, że sala za 130mln nie nadaje się do organizowania koncertów innych niż klasyczne? Jak to się dzieje, że systemy, które rzekomo miały modelować akustykę sali nie są używane bo do ich obsługi potrzeba kilku osób, które będą przez 3h kręciły korbkami, aby np. opuścić ekran akustyczny nad sceną?... Zapytajcie też dyrekcję filharmonii dlaczego zewnętrzne agencje koncertowe już nie wynajmują tej sali na organizację koncertów - a to dlatego, że ze strony widzów nagminnie pojawiały się żądania o zwrot kosztów ze względu na beznadziejną akustykę i brak jakiegokolwiek komfortu. A może ktoś sprawdzi też gdzie znajduje się część sprzętu nagraniowego, nagłośnieniowego itp, którym to szczyciła się fg u swego zarania... to też jest ciekawa historia bo pewnie 70% leży jeszcze zapakowana w folii i przez 100 lat nikt tego nie użyje w tym zapyziałym grajdole. K....wa mać! Jeden debil te pieniądze wydawał a cała masa kolejnych zawiaduje teraz tym bezsensownym molochem! WZÓR NIEGOSPODARNOŚCI.... Co do zamknięcia ul. Sikorskiego - po jaką cholerę?? Ile osób w tym mieście ma potrzebę i kasę spędzanie czasu w dobrej restauracji czy kawiarni? To co tam będzie? apteka, bank, czy "wszystko po 4zł?...Czy to miasto naprawdę nie zasługuje na kogoś kto będzie miał na nie pomysł?

  • 2017-01-28 15:51:51

    georgegorzow Nie słuchać mecenasa!Nie jest wyrocznią.Mylił sie co do Filharmonii i pieczarkarni na parkingu nie ma.Pomysł wożenia melomanów do Berlina i Wiednia był najgłupszym jego urojeniem.

Dodajesz jako: Zaloguj się