:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C słabe opady deszczu

Konkurs – Wygraj pierwszy gorzowski magazyn fantasy „LandsbergON”!

Konkurs – Wygraj pierwszy gorzowski magazyn fantasy „LandsbergON”!

Konkurs – Wygraj pierwszy gorzowski magazyn fantasy „LandsbergON”!

Stowarzyszenie NOVUM zaprasza wszystkich gorzowian do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest egzemplarz pierwszego gorzowskiego magazynu fantastycznego „LandsbergON” oraz książka fantasy gorzowianki Anny Kowalczewskiej „Tchnienie. Księgi Wybranych” (Ania Kowalczewska ilustrowała pierwszy numer „LandsbergONu”). Magazyn zawiera opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic. „LandsbergON” będzie kolportowany w instytucjach miejskich, bibliotekach a 40 egzemplarzy trafi do ogólnopolskich redakcji internetowych, tradycyjnych i recenzentów zajmujących się tematyką fantasy. Gorzowianie będą mogli również otrzymać egzemplarz podczas spotkania autorskiego w sierpniu. W Internecie będzie kolportowana wersja cyfrowa magazynu.

Aby już teraz wygrać swój egzemplarz "LandsbergONu" i książkę "Tchnienie" należy zrobić dwie proste rzeczy:

1. Polubić profil Stowarzyszenia NOVUM na Facebooku.

2. Napisać i wysłać w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na maila [email protected] recenzję swojego ulubionego dzieła s-f, fantasy, lub horror (może to być książka, film, czy cokolwiek przyjdzie Wam do głowy). Ważne aby recenzja była jak najkrótsza a przy tym treściwa i ciekawa.

Do wygrania jest 5 egzemplarzy magazynu i książki. Konkurs trwa do końca lipca.

Egzemplarze „Tchnienia” zostały przekazane dzięki uprzejmości autorki i wydawnictwa Novae Res.  Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.

W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM,

tel.: 669-847-078,

e-mail: [email protected]

konkurs, literatura, fantasy, książki, landsbergon - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się