:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

KOLEJNY SUKCES "MAŁYCH GORZOWIAKÓW"

KOLEJNY SUKCES "MAŁYCH GORZOWIAKÓW"

ZTL "Mali Gorzowiacy" rozpoczynają wakacje! Grupy taneczne wróciły z wakacyjnych wojaży przywożąc kolejne doświadczenia i sukcesy.

Wielkim osiągnięciem było zdobycie II miejsca na międzynarodowym konkursie Belgrad Award. International FIDAF Folk Dance and Music Festival ''BELGRADE AWARD 2017'' odbył się w stolicy Serbii, na początku lipca tego roku.  Uczestnikami tych międzynarodowych zmagań było 15 zespołów z całego świata, w tym reprezentacje z Argentyny, Bułgarii, Czarnogóry, Grecji, Indii, Litwy, Macedonii, Polski, Puerto Rico, Rosji, Rumunii, Serbii.

Najstarsza grupa wytańczyła drugą statuetkę, przed nimi był tylko narodowy zespół bułgarski Pirin. To wielkie osiągnięcie i podkreślenie wysokiego poziomu zespołu "Mali Gorzowiacy".

W tym samych czasie młodsza kadra reprezentacyjna zespołu uczestniczyła w International Dance Festival Neuehagen 2017 "Dance with Friends", który miał miejsce się w Niemczech w dniach 2-10.07. To był bardzo intensywny czas dla jego uczestników. Mnóstwo działań, spotkań i koncertów, które odbywały się równie przy okazji międzynarodowych targów ogrodniczych IGA w Berlinie.

Najmłodsi "Mali Gorzowiacy" wrócili właśnie z Danii, gdzie z sukcesem wytańczyli swoje pierwsze samodzielne koncerty.

Po miesięcznej przerwie grupa MGO zespołu wyjeżdża do Bułgarii na 44 International Folklore Festival City Of Burgas, a we wrześniu dziecięca grupa zmagać się będzie w Grecjii na ’’Neos Marmaras Cup 2017’’.

grupa taneczna gorzów, sukces gorzów, mali gorzowiacy, international dance festival neuehagen 201 - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się