:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Kolejkomat w rejestracji

Kolejkomat w rejestracji

Pamiętacie kolejki do rejestracji głównej w gorzowskim szpitalu? To już przeszłość.  Od dziś uruchomiony został system regulowania kolejki za pomocą kolejkomatu identyczny z tym, jaki od 1 października działa w Izbie Przyjęć Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

Od teraz każdy Pacjent, który chce zapisać się do konkretnej przyszpitalnej poradni pobiera bilet ze swoim numerem, numerem okienka w rejestracji oraz informację o liczbie osób czekających przed nim. W hallu głównym został też zamontowany monitor, na którym pojawiają się numery wzywanych biletów.

- To jeden z elementów naszej pracy nad poprawą jakości obsługi Pacjenta. Wprowadzając ten system chcieliśmy oszczędzić czas Pacjentów i poprawić ich komfort oczekiwania. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się wyeliminować wiele sytuacji, które do tej pory wywoływały stres i napięcie występujące często w przypadku kolejek tradycyjnych. Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości kiedy jest jego kolejka -  mówi Jerzy Ostouch – prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

zdrowie, szpital, bezpieczeństwo, opieka zdrowotna - komentarze opinie

  • gość 2017-11-27 20:11:35

    mialem przyjemnosc skorzystac z kolejkomatu i jestem milo zaskoczony oczekiwalem dlugiego wyczekiwania w kolejce a jednak nie wszystko zostalo rozwiazane w przeciagu 20 min milo zaskoczony oby tak dalej

  • gość 2017-11-30 18:47:56

    a cóż to zmieni?rejestrację troszkę uporządkuje ale jak już spotkamy się z miłą bądź mniej miła panią rejestratorką to ta wyznaczy termin i długość oczekiwania na wizytę niestety b/Z :) w kraju pozorów łoży się środki na wszelkie gadżety ale szkoda,ze mało na konkretne zadziałania!!!!Cóż ktoś zarobił ale pacjent jak czekał tak czeka:))))W przychodni Nasze Zdrowie ,dawna stilonoska,panie krzyczą:"nie wchodzic za żółtą linię,czekać na wezwanie,a najlepiej by im odpowiadał wielki transparent:"NIE PRZESZKADZAC"!

  • gość 2017-11-30 19:01:58

    Żeby tak skrócić kolejki oczekiwania na wizytę do konkretnego lekarza.............marzenie,7-u,12 miesięcy nie wysiedzisz w hallu:)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Szpitale - Zdrowie , - więcej informacji