:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C lekkie zachmurzenie

Kierowca w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 70km/h

Komunikaty policji, Kierowca terenie zabudowanym przekroczył prędkość 70km/h - zdjęcie, fotografia

Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym jechał 120 km/h. Niebezpieczną jazdę nagrała kamera zamontowana w nieoznakowanym radiowozie. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 70 km/h w terenie zabudowanym kierowca stracił prawo jazdy.

W czwartek strzeleccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego patrolujący drogi gminy Dobiegniew, zauważyli pojazd HUMMER H2, który pędził 120 km/h przez miejscowość Radęcin. Niebezpieczną jazdę uwiecznił policyjny video rejestrator zamontowany w nieoznakowanym radiowozie. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że nieodpowiedzialnym kierowcą jest 43-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego. W tej sytuacji policjanci nie mieli najmniejszych wątpliwości i zatrzymali jego prawo jazdy na 3 miesiące. To jednak nie koniec konsekwencji jakie poniósł kierowca HUMMERA. Na domiar złego HUMMER H2 nie posiadał aktualnych badań technicznych, przez co mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Kierowca w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 70km/h komentarze opinie

  • - niezalogowany 2016-01-09 01:40:19

    Kowalski Policjanci wykonujacy czynnosci na drodze maja zezwolenie od komendanta na przekraczanie pretkosci a moja matka równiez mi pozwala jechac 150km/h jak sie4 spiesze i zezwolenie od mojej matki ma taka sama wartosc prawną jak komendanta policji w Strzelcach

  • - niezalogowany 2016-01-09 01:40:15

    ryszard warszawski nieoznakowany równierz pedził 120km/h? nie miał prawa! nie ma w KD przepisu ktory be zezwalał na takie zachowania kierujacemu nieoznakowanym

Dodajesz jako: Zaloguj się