:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Grizzlies Gorzów - Jaguars Kąty Wrocławskie 5.08.2018r., godz. 12

Kiedy: 2018-08-05 , godzina: 12:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Grizzlies Gorzów - Jaguars Kąty Wrocławskie 5.08.2018r., godz. 12

3. kolejka LFA9 2018

Futbol amerykański - 3. kolejka LFA9: Grizzlies Gorzów - Jaguars Kąty Wrocławskie 5.08.2018r., godz. 12, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1

 

Sytuacja "Niedźwiedzi" po dwóch dotychczasowych starciach jest po prostu zła. Zaledwie jedno przyłożenie zdobyte, co daje sześć punktów, a straconych "oczek" mają aż 90. Dotąd grali jednak tylko na wyjazdach z Cougars Szczecin i Jaguars Kąty Wrocławskie. Tym drugim spróbują się zrewanżować już w niedzielę przed własną publicznością. Nie chodzi już nawet o awans do kolejnej fazy rozgrywek, choć ten nadal jest możliwy, ale o pokazanie się z dobrej strony. Jeśli nie uda się skutecznie zagrać z Jaguarami, to drugi rok z rzędu Grizzlies osiągną słaby wynik. Zmiana ligi niczego tu nie zmieni. Cieszyć może fakt, że trener Michał Chudy będzie miał zdecydowanie większe pole manewru niż przy wcześniejszych spotkaniach. Tym razem braki kadrowe nie będą bowiem tak wyraźne. Oby tym razem udało się odnieść zwycięstwo.

 

Autor: Marcin Malinowski

futbol amerykański, grizzlies gorzów, lfa, liga futbolu amerykańskiego, jaguars kąty wrocławskie - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Rekreacja sportowa, - więcej informacji