:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Grizzlies Gorzów - Cougars Szczecin 19.08.2018r., godz. 15

Kiedy: 2018-08-19 , godzina: 15:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Grizzlies Gorzów - Cougars Szczecin 19.08.2018r., godz. 15

4. kolejka LFA 9 2018

Futbol amerykański - 4. kolejka LFA 9: Grizzlies Gorzów - Cougars Szczecin 19.08.2018r., godz. 15, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie

 

Krótko trwał ten sezon dla gorzowskich "Niedźwiedzi". Ponownie zebrali oni sporo doświadczenia, ale bez osiągania spektakularnych wyników sportowych. Po czterech meczach znów pozostanie tylko szykować się do kolejnych rozgrywek, szukać nowych graczy i usprawniać działania defensywne oraz ofensywne w pracy z dotychczasowymi futbolistami. Wydaje się, że nowa, dziewięcioosobowa formuła całkiem dobrze przyjęła się w Polsce, choć to inne zespoły lepiej sobie z nią radziły. Grizzlies na czele z Michałem Chudym chcą jednak zakończyć ten sezon z przytupem, tradycyjnie otwierając się na nowe osoby, by pokazać im piękno futbolu amerykańskiego. Reguły gry na bieżąco wyjaśniać będzie najlepszy w Polsce spiker tej dyscypliny - Dawid Biały. Poza meczem na przybyłych czeka wiele innych atrakcji. Klub chce dać gorzowianom możliwość aktywnego spędzenia niedzieli podczas sportowego festynu. Co do samego spotkania, to gospodarze starcia liczą na zrewanżowanie się za wysoką porażkę w Szczecinie (6:36). Nie zabraknie też podtekstów, bo z ekipą Cougars do Gorzowa wróci kilku byłych gorzowskich graczy, w tym także trener Emil Mikuła. Jeśli jeszcze ktoś nie miał okazji sprawdzić, jak wygląda mecz futbolu amerykańskiego, to ten mecz będzie do tego doskonałą okazją!

 

Autor: Marcin Malinowski

futbol amerykański, grizzlies gorzów, lfa, liga futbolu amerykańskiego, cougars szczecin - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Rekreacja sportowa, - więcej informacji