:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C słabe opady deszczu

GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - KUKS Remus Kościerzyna 10.03.2018r., godz. 16

Kiedy: 2018-03-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: Hala przy ul. Jagiełły 11 w Gorzowie

GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - KUKS Remus Kościerzyna 10.03.2018r., godz. 16

14. kolejka I ligi (grupa północna) 2017/2018

Tenis stołowy - 14. kolejka I ligi (grupa północna): GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - KUKS Remus Kościerzyna 10.03.2018r., godz. 16, hala przy ul. Jagiełły 11 w Gorzowie

 

Tenisiści stołowi powracają do gry po miesięcznej przerwie i rozegrają trzeci z rzędu mecz u siebie. Odpoczynek niekoniecznie może im wyjść na dobre, bowiem poprzednie starcie, z KS Dekorglass II Działdowo wygrali 9:1, przerywając tym samym długą serię porażek, często minimalnych. Szansa na rozwinięcie dobrej passy jest spora, bowiem teraz do Gorzowa przyjedzie outsider rozgrywek. Kościerzynianie mają za sobą dwa spotkania więcej, a i tak trzy punkty mniej od gorzowian. Przy stole odnieśli właściwie tylko jedno zwycięstwo, pokonując działdowian 6:4. Dołożyli do tego remis z KS AZS AWFiS II Gdańsk. Dodatkowe punkty otrzymali za walkowera w pierwszym pojedynku z gdańszczanami. Niekorzystnie dla nich skończyła się rywalizacja z Gorzovią u siebie. 9 września 2017 roku GKS MojeBermudy.pl wygrał 7:3. Ewentualnie zwycięstwo ekipie Radosława Żabskiego może dać spory awans w tabeli. W zasięgu jest bowiem nawet szóste miejsce. Gospodarze sobotniego meczu z pewnością będą chcieli o nie zawalczyć.

 

Autor: Marcin Malinowski

tenis stołowy, gks gorzovia, gks moje bermudy.pl gorzovia, kuks remus kościerzyna - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Tenis Stołowy, - więcej informacji