:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - KS Dekorglass II Działdowo 10.02.2018r., godz. 16

Kiedy: 2018-02-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: Hala przy ul. Jagiełły 11 w Gorzowie

GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - KS Dekorglass II Działdowo 10.02.2018r., godz. 16

13. kolejka I ligi (grupa północna) 2017/2018

Tenis stołowy - 13. kolejka I ligi (grupa północna): GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - KS Dekorglass II Działdowo 10.02.2018r., godz. 16, hala przy ul. Jagiełły 11 w Gorzowie


Po kilku niezłych wynikach to będzie chyba najlepszy moment, by gorzowianie wreszcie wywalczyli zwycięstwo. W innym wypadku grozić im będzie spadek nawet na sam koniec ligowej tabeli. Będąca na ósmym miejscu Gorzovia w sobotę podejmie sąsiada, mianowicie zajmującą dziewiątą lokatę ekipę z Działdowa, mającą jedynie nieco gorszy bilans małych punktów. Dekorglass II w pierwszej rundzie wygrał u siebie z GKS-em 6:4. To było jedno z wielu spotkań Radosława Żabskiego i spółki, w których okazywali się minimalnie gorsi od rywala. Takie przytrafiły się również w dwóch ostatnich kolejkach i to z drużynami z czołówki - Poltarex Pogonią Lębork i liderem Energą KTS Toruń. Smaku zwycięstwa zespół z Gorzowa nie zaznał od 11 listopada 2017, kiedy to triumfował w Płocku z miejscową UKS Victorią Repro. Frustracja wywołana porażkami o włos, chęć zemsty za pierwszy pojedynek i gra we własnej hali powinny przyczynić się do wygranej. Działdowianie są w trochę lepszych humorach, bo mają już zwycięstwo w tym roku, pokonując w swoim ostatnim spotkaniu KUKS Remus Kościerzynę 7:3. To starcie odbyło się jednak 21 stycznia, więc pozostaje pytanie, czy dobrą dyspozycję uda się utrzymać. KS Dekorglass także ma na koncie parę spotkań przegranych minimalnie oraz dwa remisy. Z przeciwnikami z górnej półki radzili sobie jednak gorzej jak gorzowianie, stąd też można wysnuć wniosek, że to właśnie Gorzovia będzie faworytem sobotniego pojedynku.

 

Autor: Marcin Malinowski

tenis stołowy, gks gorzovia, gks moje bermudy.pl gorzovia, ks dekorglass ii działdowo - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Tenis Stołowy, - więcej informacji