:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 15.10.2017r., godz. 15

Kiedy: 2017-10-15 , godzina: 15:00 | Gdzie: Hala przy ul. Jagiełły 11 w Gorzowie

GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 15.10.2017r., godz. 15

4. kolejka I ligi (grupa północna) 2017/2018

Tenis stołowy - 4. kolejka I ligi (grupa północna): GKS MojeBermudy.pl Gorzovia Gorzów - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 15.10.2017r., godz. 15, hala przy ul. Jagiełły 11 w Gorzowie

 

Po krótkiej przerwie w rozgrywkach tenisiści stołowi powracają do gry. Gorzowianie po porażce w Siedlcach będą chcieli się odkuć przed własną publicznością. Będąca na czwartym miejscu Gorzovia podejmie wicelidera z Grudziądza. ASTS ma już za sobą cztery pojedynki, bowiem awansem rozegrali starcie szóstej kolejki z Energą KTS w Toruniu, gdzie przegrali 0:2. Olimpia w krótkim czasie rozegrała trzy mecze. Ligę zainaugurowała 3 września wygraną 8:2 w Siedlcach. W dniach 21-23 urządzili sobie istny maraton z toruńską porażką pośrodku. Pozostałe dwa starcia wygrali: 8:2 z UKS Victoria Repro Płock i 7:3 z KS Dekorglass II Działdowo. Przed gorzowską publicznością ponownie zaprezentuje się Samuel Kulczycki, który w kategoriach młodzieżowych zdobywał krajowe i światowe laury w tenisie stołowym. Jego ojciec, Szymon, był niegdyś trenerem Gorzovii, kiedy ta grała w Superlidze. Szykuje się więc ciekawy pojedynek z podtekstami.

 

Autor: Marcin Malinowski

tenis stołowy, gks gorzovia, gks moje bermudy.pl gorzovia, asts olimpia-unia grudziądz - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się