:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C lekkie zachmurzenie

Galeria Askana pełna zwierzaków

Galeria Askana pełna zwierzaków

Galeria Askana pełna zwierzaków

Serdecznie zapraszamy na III edycję akcji pt. "Zwierzaki w Galerii Askana", która odbędzie się już 13 maja w godzinach 11-19. Zachęcamy do odwiedzenia galerii wraz ze swoim pupilem. Jak co roku, na odwiedzających czekać  Będzie wiele atrakcji. Poprzednie dwie edycje eventu cieszyły się dużą popularnością.

Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystać z usług groomerskich (usługi fryzjerskie dla zwierząt). Będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad psich terapeutów dotyczących szkoleń i tresury oraz pielęgnacji. Jest to okazja do zadbania o swojego pupila i sprawienia mu nieco przyjemności. Zaplanowane są także pokazy, zabawy i zajęcia edukacyjne

Ważnym punktem wydarzenia będzie prezentacja programu "Bezpieczny Pies - Bezpieczne Dziecko", podczas którego najmłodsi będą mogli dowiedzieć się, jak zachowywać się w obecności psów. Dzieci będą mogły nauczyć się co mogą, a czego nie kogą robić ze zwierzętami i jak bezpiecznie się z nimi obchodzić. Zaszczepianie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat i uświadamianie, jaką odpowiedzialnością jest posiadanie czworonoga, przyniesie efekt nie tylko w przyszłości, ale już teraz. Podczas akcji będzie można spotkać się z Fundacją Zwierzaki Niczyje  oraz psimi terapeutami i dowiedzieć się nieco o dogoterapii. W tym roku odbędzie się także zbiórka żywności dla kotów i psów. Warto wesprzeć organizację, która tak chętnie pomaga naszym małym przyjaciołom.

Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs na najsympatyczniejszego pupila. Sklep Zoologiczny Zielone ZOO w Galerii Askana przewidział dla zwycięzców bony o wartości 100 zł, 200 zł i 300 zł, dlatego też serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Każdą osobę, która zdecyduje się na przyjście do Galerii Askana ze swoim zwierzakiem, będzie obowiązywać regulamin przygotowany specjalnie na to szczególne wydarzenie. Warto się z nim zapoznać, zanim odwiedzimy galerię z pupilem. Dostępny jest on na stronie internetowej Galerii Askana, w Punkcie Obsługi Klienta i przy wejściu. Warto wymienić najważniejsze zasady. Każdy właściciel ponosi pełną odpowiedzialność za swoje zwierzę i, jeśli zajdzie taka potrzeba, ma obowiązek posprzątać po nim nieczystości. Ze względu na bezpieczeństwo piesków, będzie obowiązywać zakaz wprowadzania ich na ruchome schody. Na teren galerii nie wolno będzie wprowadzać zwierząt agresywnych lub takich, które mogą spowodować zagrożenie. Każdy zwierzak musi mieć smycz, a większe psy kaganiec.

Zapowiada się naprawdę ciekawe wydarzenie, dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału wraz ze swoimi milusińskimi.

galeria askana, zwierzęta, gorzów wielkopolski, konkurs, wydarzenia, atrakcje, dogoterapia, zwierzaki w galerii askana - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się