:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Finaliści ,,You Can Dance" w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM!

Finaliści ,,You Can Dance" w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM!

Open Dance Workshop Tour to cykl otwartych warsztatów tanecznych w Polsce z najlepszymi tancerzami - instruktorami - choreografami. > Naszym celem jest podnosić kwalifikacje taneczne pod okiem zawodowych instruktorów tańca oraz integracja lokalnej społeczności. Na warsztatach nie ma podziału ze względu na szkołę tańca czy placówkę do której tancerze przynależą. Dzięki naszemu projektowi chcemy pokazać, że taniec to jedność. Warsztaty z Klaudią Antos oraz Michałem Kalcowskim to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają już coś wspólnego z tańcem lub chcą doświadczyć czegoś zupełnie nowego.

MIEJSCE:

Saturn Fitness

Ul. Słowiańska 14, 66 - 400 Gorzów Wielkopolski

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

16:00 - 16:15 rejestracja uczestników

16:15 - 16:20 otwarcie warsztatów

16:20 - 17:35 Klaudia Antos

17:45 - 19:00 Michał Kalcowski

19:10 - 20:25 Klaudia & Michał - COLLABO

20:25 - 20:40 spotkanie z tancerzami i zdjęcia na ściance

 

Partnerzy trasy:

Saturn Fitness Gorzów

evenea

KARI Photography

PackMedia Polska

KLAUDIA ANTOS

Finalistka 9 edycji programu ,,You Can Dance - Po prostu tańcz!",To istny wulkan streetowej energii, która miłość i pasję do tańca ma we krwi. Jest instruktorką i choreografem w stylach: hip-hop, new age. Tańczy od 9 roku życia. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych w Polsce szkoląc się u najlepszych: Brian Friedman, Diana Matoss, Stephan Reynolds, Nicolas Huchard, Andrew Baterina, Cj Salvador, Denzel Chisolm, Andye J, Hanagami, Marissa Osato, Jonte. Jako tancerka ma na swoim koncie już wiele sukcesów i niesamowitych doświadczeń związanych z pracą przy programach telewizyjnych, festiwalach i tanecznych evantach. Występowała między innymi w „The Voice of Poland", „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami!", „APLAUZ APLAUZ!", "Idol" oraz „Jaka to melodia", a także w teledyskach takich artystów jak: Ewa Farna, Doda czy Honey. Może również pochwalić się, współpracą na scenie z takim gwiazdami jak: Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Kate Ryan."

MICHAŁ KALCOWSKI

Finalista 9 edycji programu ,,You Can Dance - Po prostu tańcz!" ,,Pochodzi z Bierutowa. Miłość do tańca odziedziczył po mamie - instruktorce tańca i zajęć fitness. Pierwszych kroków tanecznych nauczył się oglądając teledyski w telewizji. Szybko odkrył, że taniec sprawia mu ogromną przyjemność. Jego pasja stała się nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale przede wszystkim niezbędnym elementem życia. Ma na koncie wielokrotne Mistrzostwo Świata i Europy w tańcu disco i hip hop. W tańcu towarzyskim zdobył klasę B. Występ w dziewiątej edycji „You Can Dance” nie jest jego pierwszą stycznością z programem. Był na castingach do pierwszej edycji, ale wtedy był za młody by dostać się do programu. W ósmej edycji programu pojechał na warsztaty do Sewilli, ale odpadł w ostatnich eliminacjach. Michał jednak czuł, że występ w finałowej 14 to jego przeznaczenie i postanowił, że będzie próbował do skutku. I wreszcie w dziewiątej edycji show, nadszedł jego czas!"

 

you can dance. taniec, rozrywka, koncert, sport - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty - Muzyka, - więcej informacji