:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Dyżur ekspertów NFZ w gorzowskim szpitalu

Dyżur ekspertów NFZ w gorzowskim szpitalu

Dyżur ekspertów NFZ w gorzowskim szpitalu

Co Pacjentów czeka po wprowadzeniu sieci szpitali?

Już niedługo (od 1 października) wchodzą w życie przepisy ustawy tworzącej tzw. sieć szpitali. Głównym celem wprowadzanych zmian ma być zapewnienie Pacjentom kompleksowej opieki, którą zorganizuje szpital znajdujący się w sieci.

Co to oznacza dla Pacjenta? Czy Pacjenci odczują zmiany? I co tak w ogóle się zmieni? Na te oraz inne pytania jutro (w środę 20 września) w hallu głównym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie będą odpowiadać przedstawiciele Lubuskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dyżur ekspertów zacznie się od godz. 9.00. Podczas trzygodzinnego dyżuru z pracownikami NFZ będzie można też porozmawiać o zmianach na liście Leków 75+ oraz uzyskać dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP).

Serdecznie zapraszamy.

szpital gorzów,dyżuru gprzów, zdrowie gorzów, lekarze gorzów, eksperci gorzów - komentarze opinie

  • gość 2017-10-25 09:58:17

    może by tak "eksperci"od chorób wszelkiej maści zadbali aby "dochtory"wypisując orzeczenia w staraniach o grupę niepełnosprawności posiadały aktualne druki,bo pacjenci o kulach ,na wózkach w deszczową pogodę "lezą"na 3 pietro szanownych "urzędniczek orzeczniczek",winda jak zwykle niesprawna! aby li tylko dowiedzieć sie ,że druk ów jest nieaktualny,cóż bylejakości i pozoranctwa w tym mieście ale i kraju bez zmian!Na cóż chwalenie się za nakłady wielomilionowe na cyfryzację,jak wyżej i lipa............nikogo to nie obchodzi,a o podwyżkach w służbie zdrowia to śnią nawet urzędnicy pozorujący swoje zatroskanie o klienta pacjenta!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Szpitale - Zdrowie , - więcej informacji