:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Ciekawa opinia vice prezesa lecznicy o oddziale ginekologiczno -położniczego

Szpitale - Zdrowie , Ciekawa opinia prezesa lecznicy oddziale ginekologiczno położniczego - zdjęcie, fotografia

Oddział ginekologiczno - położniczy w gorzowskim szpitalu jest świetnie wyposażony, nie może więc być sytuacji, że maleje w nim liczba porodów - powiedział wiceprezes lecznicy Robert Surowiec. M.in. tymi argumentami można tłumaczyć niedawną decyzję zarządu szpitala o tym, by odwołać z funkcji ordynatora oddziału ginekologiczno - położniczego doktora Mariusza Brycha. Mówi Robert Surowiec.

Tymczasem patrząc na statystyki Urzędu Stanu Cywilnego za 2016 rok, 1/3 małych gorzowian nie przyszła na świat w Gorzowie, ale w okolicznych szpitalach. Tą sytuację zarząd chce zmienić. Powodów do podziękowania za współpracę Brychowi było zresztą więcej, ale o tych Robert Surowiec wypowiada się ostrożnie.

Dodajmy, że doktor Brych w gorzowskim szpitalu pracuje nadal, ale już jako zwykły ginekolog.

Ciekawa opinia vice prezesa lecznicy o oddziale ginekologiczno -położniczego komentarze opinie

  • - niezalogowany 2017-02-05 13:22:46

    Rafal Przecie macie dane kobiet z Gorzowa rodzacych w osciennych szpitalach zapytajcie anonimowo oco chodzi i co powinno sie zmienic i wiele sie wyjasni....

  • gość 2017-03-25 21:29:37

    osobiście nie rodziłam w Gw z powodu negatywnych opinii jakie słyszałam o byłym ordynatorze i o niemiłych położnych....

Dodajesz jako: Zaloguj się