:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 16.09.2018r., godz. 19:15

Kiedy: 2018-09-16 , godzina: 19:15 | Gdzie: Stadion im. Edwarda Jancarza

Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 16.09.2018r., godz. 19:15

1. mecz finałowy PGE Ekstraligi 2018

Żużel - 1. mecz finałowy PGE Ekstraligi: Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 16.09.2018r., godz. 19:15, Stadion im. Edwarda Jancarza przy ul. Śląskiej w Gorzowie

 

Najważniejszy mecz sezonu, podsumowanie kilku miesięcy starań, walki i stawiania czoła różnorakim przeciwnościom na czele z kontuzjami czołowych zawodników. To nie jest znakomity sezon Stali, ale na pewno pełen jest wielu dobrych momentów i heroicznych dokonań, za które należy się ekipie Stanisława Chomskiego ogromny szacunek. Przetrwali różnorakie kryzysy i ustąpili tylko fantastycznej i wyrównanej Unii Leszno, z którą teraz powalczą o najwyższe laury. Na papierze faworytem Byki, ale na tym etapie zdarzyć się może wszystko. Wiemy natomiast tyle, że kolejnej szansy nie otrzyma Linus Sundstroem. Do składu "żółto-niebieskich" wraca Grzegorz Walasek.

- Unia jest faworytem, ma dobre nazwiska. My się nie będziemy poddawać, będziemy walczyć. Czy lepiej będzie nam się jechać z pozycji kopciuszka? Zobaczymy w niedzielę. Dotarliśmy do finału, a w nim walczy się o wszystko. Jedziemy o jak najlepszy wynik. Chciałbym wszystkich kibiców serdecznie zaprosić. Muszą nas dopingować, bo walczymy o najważniejsze i bez nich nie może się obejść - przyznał Bartosz Zmarzlik.

- Nie ma planów minimum. Było wiele najważniejszych meczów w sezonie, ale w tym momencie jest ten najważniejszy. Chcemy wyciągnąć najwięcej, ile się da. Odcinam grubą krechą to, co było wstecz, ale wszystko powyżej remisu powinno być sukcesem. Czy to da nam szansę walki o najwyższe laury? Już ją mamy, bo jesteśmy w finale. Stoimy na najwyższym podium i zobaczymy, kto kogo strąci - dodał Stanisław Chomski.

Awizosowane składy

Fogo Unia Leszno:

1. Emil Sajfutdinow

2. Brady Kurtz

3. Jarosław Hampel

4. Janusz Kołodziej

5. Piotr Pawlicki

6. Bartosz Smektała

7. Dominik Kubera

Cash Broker Stal Gorzów:

9. Krzysztof Kasprzak

10. Grzegorz Walasek

11. Martin Vaculik

12. Szymon Woźniak

13. Bartosz Zmarzlik

14. Hubert Czerniawski

15. Rafał Karczmarz

Sędzia: Artur Kuśmierz

Komisarz: Jacek Woźniak

 

Autor: Marcin Malinowski

Fot.: Dawid Lis

żużel, pge ekstraliga, pgee, dmp, drużynowe mistrzostwa polski, cash broker, stal gorzów, fogo unia leszno, finał - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Żużel, - więcej informacji