:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C rozproszone chmury

Audiobooki dla szpitala

Audiobooki dla szpitala

Audiobooki dla szpitala

O krasnoludkach i sierotce Marysi

„Czy to bajka, czy nie bajka, Myślcie sobie, jak tam chcecie. A ja przecież wam powiadam: Krasnoludki są na świecie!” Tak zaczyna się jedna z najbardziej znanych książek dla dzieci „O krasnoludkach i sierotce Marysi” autorstwa Marii Konopnickiej. Teraz będą ją mogły także poznać dzieci leczone w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp., bo do naszego szpitala dotarła przesyłka od KPMG z Warszawy. To miła niespodzianka w postaci 5 audiobooków.

KPMG co roku w ramach akcji Zaczytani przekazuje książki dla pacjentów szpitali w całej Polsce. Tym razem wzięła udział w nagraniu audiobooka dedykowanego dzieciom. Nagranie odbyło się w profesjonalnym studiu nagrań, a  utwory zostały zaczerpnięte z książki należącej do kanonu polskiej literatury dziecięco-młodzieżowej - „O krasnoludkach i sierotce Marysi” Marii Konopnickiej, w której w charakterystyczną dla autorki subtelnością dzieci poprzez zabawę uczą się  pomagania bliźniemu w potrzebie, szacunku dla pracy i wiary w drugiego człowieka.

Audiobooki trafią na Oddział Dziecięcy z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej, Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej oraz Oddział Laryngologii z Pododdziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

szpital gorzów, zdrowie, audiobooki dla szpitala, bajki - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się