:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C umiarkowane opady deszczu

Areszt dla 22-latka za usiłowanie zabójstwa

Komunikaty policji, Areszt latka usiłowanie zabójstwa - zdjęcie, fotografia

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi 22-latkowi, który nożem zaatakował starszego mężczyznę na jednej z ulic Gorzowa. Prokurator zapoznał się z materiałem dowodowym zgromadzonym przez gorzowskich policjantów i przedstawił podejrzanemu zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna został tymczasowy aresztowany na 3 miesiące.

Do sytuacji doszło w minioną środę na podwórzu przy zbiegu ulicy Armii Polskiej i Łokietka. Kilka minut po godzinie 8 młody mieszkaniec Gorzowa podszedł do starszego mężczyzny, wyciągnął nóż i kilkukrotnie zadał nim cios. Zaatakowany 78-latek odniósł kilka ran kłutych i ciętych. Chwilę po zdarzeniu na miejscu pojawił się policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili rysopis sprawcy. Kilkadziesiąt metrów dalej zatrzymali 22-latka. W tym czasie 78-latkowi niezbędnej pomocy udzieliło pogotowie. Starszy mężczyzna został przewieziony do gorzowskiego szpitala.

Podczas przesłuchania podejrzany odmówił składania wyjaśnień. Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym prokurator przedstawił 22-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu kara od 8 lat do nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

Areszt dla 22-latka za usiłowanie zabójstwa komentarze opinie

  • - niezalogowany 2015-12-09 22:25:56

    malanowski do ja nóż tak jeste poprawnie

  • - niezalogowany 2015-08-16 10:08:57

    ja w dupę włożyć mu ten nuż !

Dodajesz jako: Zaloguj się