:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

6. turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13.01.2018r., godz. 10

Kiedy: 2018-01-13 , godzina: 10:00 | Gdzie: Hala BETA AWF przy ul. Słowiańskiej 73 w Gorzowie

6. turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13.01.2018r., godz. 10

6. turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Piłka nożna - 6. turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13.01.2018r., godz. 10, hala BETA AWF przy ul. Słowiańskiej 73 w Gorzowie

 

To tylko jedna z kilku sportowych propozycji na WOŚP, nieco bardziej zamknięta dla szerszego grona, choć oczywiście kibice mile widziani. W rywalizacji weźmie udział sześć drużyn, w tym oldboye Stilonu Gorzów, odlboye Warty Gorzów, narciarze gorzowscy, radni oraz dziennikarze. W barwach tych ostatnich nasz portal będzie miał swojego reprezentanta już po raz kolejny. Oby tym razem udało się osiągnąć nieco lepszy wynik, choć rywale będą wymagający. Cały czas będzie można oczywiście wrzucać pieniądze do specjalnej puszki.  - Turniej co roku cieszy się bardzo wielką renomą i zainteresowaniem. Mam nadzieję, że również w tym roku zbierzemy pokaźną kwotę. W tamtym roku osiągnęliśmy wynik 1600 złotych - mówił Jerzy Sobolewski.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, woŚp, wielka orkiestra Świątecznej pomocy, turniej - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, - więcej informacji