:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C umiarkowane opady deszczu

50-latek zatrzymany za uprawę marihuany

Komunikaty policji, latek zatrzymany uprawę marihuany - zdjęcie, fotografia

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 50-latkowi z Gorzowa Wlkp., który na terenie swojej posesji uprawiał plantację marihuany. W ręce policjantów z Komendy Miejskiej Policji trafiły 33 krzewy zabronionej rośliny. W środę z zatrzymanym przeprowadzono czynności procesowe, podczas których usłyszał on zarzuty.

Na trop plantacji marihuany gorzowscy stróże prawa trafili prowadząc skuteczną pracę operacyjną. Dzięki temu we wtorek możliwe było dotarcie do jednej z gorzowskich posesji, na terenie której znajdowała się plantacja marihuany. Łącznie policjanci zabezpieczyli 33 krzewy tej rośliny. Za jej uprawę odpowiedzialny był 50-letni właściciel posesji. Mężczyzna ten został zatrzymany. Z krzewów tych mógł uzyskać około 750 gramów marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 22 tysięcy złotych. W środę z 50-latkiem przeprowadzono czynności procesowe. Podczas nich mężczyzna usłyszał zarzut związany z uprawą znacznej ilości konopi. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

50-latek zatrzymany za uprawę marihuany komentarze opinie

  • - niezalogowany 2016-03-06 11:15:45

    5 Plantacja ok trzech metrów kwadratowych , wieki mi to sukces . Łowcy orderów wypinają już pierś do odznaczeń .

  • - niezalogowany 2015-09-09 16:50:47

    byly gorzowianin Hahahaha każdy orze jak moze

Dodajesz jako: Zaloguj się