:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

11 gorzowian na MP HCP w golfie. Mamy medale, w tym złoty

Rekreacja sportowa, gorzowian golfie medale złoty - zdjęcie, fotografia

11 gorzowian na MP HCP w golfie

W miniony weekend 3-5 sierpnia 2018 na polach golfowych  w okolicy trójmiasta: Tokary Golf Club, Postołowo Golf Club i Sierra Golf Club odbyły się Mistrzostwa Polski HCP 2018. Mieszkańców Gorzowa reprezentowało 11 zawodników gorzowskiego klubu: panie Danuta Freiherr, Anette Jaklund, Małgorzata Januszonek, Sławomira Konieczna oraz panowie Jakub Korniejczuk, Robert Szafrański, Jacek Uchański, Krzysztof Woźniak, Krzysztof Zienkiewicz, Marek Januszonek i Krzysztof Zygalski, broniący tytułu Mistrza HCP z poprzedniego roku. W mistrzostwach wystartowała liczna grupa zawodników, ponad 260 z całej Polski, podzielona na 7 grup, rywalizując o miano najlepszego zawodnika Polski.

 

Turniej odbywał się w systemie STROKEPLAY NETTO, czyli jak najmniej uderzeń. Po dwóch dniach odbył się tzw. CUT (połowa najsłabszych odpadała), pozostali zawodnicy grali w rundzie finałowej walcząc o najwyższe cele sportowe. CUT przeszło 4 gorzowskich zawodników, którzy skutecznie rywalizowali z pozostałymi zawodnikami z Polski i tak: Jakub Korniejczuk został Mistrzem Polski HCP (grupa 8-11) a Małgorzata Januszonek został vice mistrzynią Polski (grupa 20-23) i zarazem Mistrzynią Polski Kobiet w tej grupie.

 

Przy okazji gorzowski klub golfa serdecznie zaprasza na ZAWARCIE, gdzie można spróbować tej pięknej dyscypliny sportowej, bez względu na wiek i umiejętności i można się świetnie bawić na świeżym powietrzu. W najbliższym okresie odbędą się Mistrzostwa Seniorów (55 plus), czyli gra w każdym wieku.

 

Źródło: Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie

Fot.: Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie

11 gorzowian na MP HCP w golfie. Mamy medale, w tym złoty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Rekreacja sportowa, - więcej informacji